2016 рік

ХІV традиційні відкриті всеукраїнські молодіжні змагання з боксу на призи Андрія Котельника

4 грудня 2016р. у Християнське свято введення у Храм Діви Марії у Львові у Залі Тенісного клубу ТВК Південний відбулись фінальні поєдинки XIV Щорічного відкритого турніру з боксу серед молоді на призи заслуженого майстра спорту, фіналіста Олімпіади в Сіднеї, трьох разового чемпіона світу з боксу серед професіоналів за версією WBA – Андрія Котельника.

Ведучий турніру, Виконавчий директор Федерації боксу міста Львова та компанії “Кам’яний Lviv” – Роман Липський об’явив імена спортсменів, які завоювали Кубки кращих боксерів турніру :

Кубок Кращого боксера турніру здобув
Переможець турніру у ваговій категорії до 69 кг. Олександр Кравець – вихованець м. Стрия, а сьогодні живе та тренується у місті Львові в Боксерській школі А. Котельника, МС, Чемпіон України серед молоді, Учасник Чемпіонату світу 2015 року. Тренер МСМК з боксу, головний тренер Б.ш. А. Котельника – Роман Джуман Нагородження проводив головний організатор турніру , президент Фонду та Бокс. Школи Свого імені, ЗМС з боксу – Андрій Котельник

Кубок За Кращу техніку ведення бою на турнірі одержав
Чотирьох разовий Переможець турніру на пизи А. Котельника у ваговій категорії +91 кг. Олександр Гриців(Львів) Боксерський клуб Гетьман,ФСТ Динамо, – МС, Срібний призер Чемпіонату європи серед юніорів Львів – 2015р. Тренер – Віталій Сосновський. Нагороджував боксера почесний гість турніру Шестириразовий Чемпіон Світу з боксу серед професіоналів за версією WBO – Сергій Дзінзірук. Двоє кращих боксерів були нагородженні сучасними плазмовими телевізорами від партнера турніру Будівельно-інвестиційної компанії «СБ ГРУП», нагороджував Віце-президент Б.Ш. Котельника, Голова правління компанії СБ Груп –Олександр Білько.

Кубок За Волю до перемоги на турнірі одержав Захар Степанов (Тернопіль)
Нагородив боксера Почесний Президент Боксерської Школи А. Котельника – Ростислав Шпак кубком та сучасним смартфоном від партнерів турніру.

За Кращий бій на турнірі були нагороджені переможець турніру у вазі до 52 кг Ілля Жуковський (Луцьк) та срібний призер у вазі до 52 кг Юрій Фішер (Львів). Нагороджував боксерів сучасними смартфонами від партнерів турніру співорганізатор турніру, Віце-президент федерації боксу міста Львова,генеральний Директор компанії «Кам’яний Lviv» – Михайло Липський. Усі кращі боксери XIV відкритого турніру з боксу серед молоді на призи А. Котельника були нагороджені ювелірними виробами від партнера боксерського Ювелірного бренду BULKOVSKIY вручав засновник В’ячеслав Бульковський.

Подарунками від партнерів турніру ТМ PERLOVA були відмічені кращі судді змагань
Павло Василинчук – суддя МК АІБА (Чернівецька обл.)
Андрій Амізян – суддя НК (Львів)
Олександр Ніколенко – суддя НК

Юна художниця, виставка малюнків якої проходила в рамках турніру, дочка А. Котельника – Вікторія Котельник подарувала батькові картину в його музей нагород на згадку про турнір. До вашої уваги фото з нагородження кращих боксерів та загальне фото кращих боксерів, організаторів, суддів та усіх почесних гостей. Чекайте на інформацію про переможців турніру та увесь фото і відеоматеріал.

Подія розпочалась із параду спортивних комплексів та спортивно-оздоровчих закладів ТВК Південного до 20 річниці найбільшого в Західній Україні торгово-розважального комплексу Південний. Представлення організаційного комітету та почесних гостей та відкриття Боксерського матчу до 20 річчя ТВК Південного.
Головні Організатори ТВК Південний та Боксерська школа Андрія Котельника СпіворганізаториЛьвівська обласна федерація боксу та федерація боксу міста Львова та Фонд Андрія Котельника.
Організаційний комітет та почесні гості
-Почесний Президент Боксерської школи Андрія Котельника, Засновник ТВК Південний – Петро Писарчук
-Президент Боксерської школи та фонду свого імені – Андрій Котельник.
-Генеральний директор ТВК Південний – Іван Наугольніков
-Заступник Генерального директора ТВК Південний – Ігор Волівендер
-Куратор Турніру Котельника та цієї події, Директор компанії Кам’яний Lviv – Михайло Липський
-Президент Федерації боксу міста Львова, МС з боксу -Володимир Липський
-Віце- Президент Львівської Обласної Федерації боксу – Богдан Дзюнько
– Віце-президент Фонду Андрія Котельника -Петро Мисишин
– Почесний президент Боксерської школи Андрія Котельника – Ростислав Шпак
-Депутат Львівської міської ради – Роман Грицевич
-Головний тренер боксерської школи А.Котельника, МСМК з боксу, Чемпіон світу, Сх.Європи та Центр.Азії та України з професійного боксу – Роман Джуман
-В’ячеслав Фаустович Слончинський – Заслужений вчитель України, Засновник Львівського Музею боксу- Одного з найбільших музеїв боксу світу.
-Депутат Винниківської міської ради – Іван Лешневський.

Партнери події та постійні партнери бокс.школи А.Котельника, які завжди приймають участь в організації та допомагають проведенню подій.
-Директор Львівської філії Страхової компанії Брокбізнес – Андрій Алексеев
-Засновник ювелірного бренду Бульковський – В’ячеслав Бульковський.
-Партнер -Орест Шелепінський.

Почесні гості:
-6 – разовий Чемпіон Світу WBO з боксу серед професіоналів – Сергій Дзінзірук
Представники Харківської та Рівненської Федерації боксу.
Серед глядачів багато відомих в боксі і не тільки особистостей.
По завершенню урочистого відкриття відбулись поєдинки у рамках Всеукраїнського матчу з боксу до 20-річчя ТВК Південний.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one × 4 =

Post comment