fond-shtamp

Благодійний фонд Андрія Котельника було засновано з метою проведення благодійної діяльності, спрямованої на розвиток українського спорту, розкриття інтелектуального, духовного та фізичного потенціалу дітей і молодих людей, а також соціальний захист малозабезпечених громадян України. За час діяльності Фонду проводилось багато спортивних змагань та спортивно-освітянських таборів.

З 16 по 19 грудня 2004 року  Фонд провів ІІ-ий Всеукраїнський юнацький турнір з боксу  „На призи срібного призера XXVII олімпійських ігор в Сіднеї – Андрія Котельника”; Турнір відбувся серед  дітей віком 12-14  років у спорткомплексі «Динамо» по вул. Вітовського, 53 у Львові. Кількість учасників-152  з різних міст України.

Цей турнір вже став традиційним для нашого міста. 7 грудня 2004 року була проведена прес-конференція у конференц-залі Львівського училища фізичної культури, а 16 грудня – у кафе-клубі «Лялька» за участю почесних гостей турніру, відомих боксерів-професіоналів Олександра Дмитренка, Володимира Сидоренка, Сергія  Дзиндзирука та меценатів турніру.

В грудні 2005 року Фонд провів ІІІ Всеукраїнський турнір з боксу серед  дітей віком 13-15  років, (Спорткомплекс «Динамо», вул. Вітовського, 53). Кількість учасників-174. 7 грудня 2005 року була проведена прес-конференція у конференц-залі Львівської Обласної Ради за участю Володимира Кличка.

З 15 по 18 грудня 2006 року Фонд традиційно проводить ІV Всеукраїнський турнір з боксу серед дітей віком 13-15 років на призи срібного призера ХХVII Олімпійських Ігор в Сіднеї Андрія Котельника. У Турнірі прийняли участь 160 учасників з різних міст України.

Завдяки Турніру зростає популяризація здорового способу життя, підвищується спортивна майстерність спортсменів та зміцнюються дружні стосунки між учасниками змагань з різних регіонів України.

В липні 2006 року Фонд провів Літній тренувально-оздоровчий табір для 25 дітей із збірної команди Львівської області з боксу віком 13-15 років. Табір відбувався на спортивній базі Динамо у Славському.

Також, у липні 2006 року ми провели Дитячо-юнацький турнір з міні-футболу на призи Андрія Котельника і “ТВД-спорт”. Турнір відбувався на футбольних майданчиках “ТВД-спорт” у селі Малечковичі серед школярів віком  11-15 років. У Турнірі взяли участь 80 учасників.

Фонд брав участь в проведенні Всеукраїнського турніру по дзюдо серед юнаків та дівчат 1995-1997 р.н., який проводився 29.12.2006р. на базі Спорткомплексу «Динамо», вул. Вітовського, 53. у місті Львові. У Турнірі взяли участь 200 учасників.

Щиро сподіваємося, що сторінка Історії діяльності нашого Фонду буде поповнюватися новими подіями, котрі ми проводимо та в котрих беремо участь.

Третій турнір з міні-футболу

7 і 8 червня у Миколаєві Львівської області відбувся традиційний дитячий турнір (діти 1994-1996 р.н.) із міні-футболу на призи Андрія Котельника.

У турнірі взяло участь 8 команд із Львівської області. Усі команди були розділені на дві групи. До групи А потрапили три львівські команди НВК «Софія», «Скеля» «Астра» і миколаївський «Копач». У групі Б змагались львівський «Лицар», команда львівської правничої гімназії, команда із Сколе і Стільсько, Миколаївського району.

У півфіналі турніру НВК «Софія» перемогла команду Львівської правничої гімназії – 5:3, а «Астра» лише за пенальті поступилась команді із Сколе (3:4).

У фінальному поєдинку НФК «Софія» здолала команду із Сколе 3:2. А у матчі за третє місце «Астра», яка представляла СЗШ №44 перемогла Львівську правничу гімназію 9:4.

Призери турніру отримали кубки, медалі і грошові винагороди від фонду Андрія Котельника.

III-ій Всеукраїнський дитячий турнір по дзюдо 21-22.09.2007р.

III-ій Всеукраїнський дитячий турнір по дзюдо 21-22.09.2007р. проходив у місті Львові, на території спорткомплексу “Динамо”(вул.Вітовського,53) і зібрав 150 учасників з 11 областей України.

Найбільшу кількість медалей, цього року здобули юні спортсмени Львівщини.Друге командне місце-м.Київ, третє- м.Новоселиця, Чернівецької області.

Львів’ян представляли 10 спортсменів, які завойували 3 золотих, 1 срібну та 3 бронзових медалі.

Золоті медалі:Овчаренко Олег(30 кг), Білоус Іван(60 кг), Фітель Сергій(+66 кг).Срібло-Котюх Василь(34 кг). Бронзові медалі:Старков Павло(30 кг), Товстенко Ілля (38 кг), Чекерда Віталій(34 кг).П’яті місця посіли львів’ни: Штефуца Роман(27 кг) і Мелян Андрй(42 кг).

II-ий Дитячий турнір з міні-футболу на призи Благодійного фонду Андрія Котельника

II-ий Дитячий турнір з міні-футболу на призи Андрія Котельника проходив на відкритому майданчику спортивного комплексу”Динамо”.

Фонд організував та провів тренувально-оздоровчий табір

Літній тренувально-оздоровчий табір для 25 дітей із збірної команди Львівської області з боксу віком 13-15 років, проходив 1-10.07.2006р. на спортивній базі Динамо, смт.  Славсько.